Splaş Su Sistemleri

Su Şartlandırma Teknolojileri ve Kimyasalları

 

  HAKKIMIZDA | HÄ°ZMETLERÄ°MÄ°Z | ÜRÜNLER | TEKNÄ°K BÄ°LGÄ°LER | LÄ°NKLER | Ä°LETİŞİM

DEVİR   


BKG Water Solutions, mevcut Su Şartlandırma etkinliği ile Ocak, 2008 yılında Henkel KgaA’dan  BK Giulini GmbH’ya devredilen mevcut Su Şartlandırma işinin birleşmesinin sonucudur.

Bu iş, aşağıdaki markalar altında tüm Su Şartlandırma teknolojileri ve özellikleri ile kok kömürü ve rafineri proses kimyasallarını kapsamaktadır:

Ferrofos®, Ferrolix®, Ferrocid®, Ferrosil®, Ferrolin®, Ferrocryl®, Ferrofloc®,

Ferrodor®, Ferrosolf®, Ferrocor®, Ferroflame®, Cetamine™, Osmotech™, Aktiphos®, Albaphos®, Gilufer®, Turbodispin®, Korrodex®, Turbanion®, Dilurit®, Luphos®, Siliphos®, Mikrophos®, Metaqua®

Bu teknolojiler, soğutma sistemleri, kazanlar, ısıtma sistemleri, sterilizatörler, atıksu, içme suyu, yüzme havuzları, su hazırlanması ve suyun yeniden kullanılması için membran şartlandırıcıları, su sistemlerinin temizlenmesi, rafineriler, petro-kimyasal maddeler ve kok kömürü için proses kimyasalları ve Su Şartlandırma ekipmanları ile ilgili Su Şartlandırma uygulamaları için amaçlanmıştır.

Ocak 2009 itibari ile de BK Giulini GmbH içme suyu şartlandırma alanında faaliyet gösteren Metakorin Wasser-Chemie GmbH firmasının tüm dünyadaki işlerini de satın alarak su şartlandırmanın yanısıra içme suyu kimyasalları ve hizmetlerinde de lider tedarikçi konumuna gelmiştir.

BK-Giulini GmbH, merkezi Almanya’nın Ludwigshafen kentinde bulunan, kimya uygulamalarında dünyanın önde gelen prestijli şirketlerinden birisidir. Teknolojisi ve dünya çapında 9,300 çalışanı ile  sürekli olarak kendini geliştiren ve yenileyen BK-Giulini GmbH, faaliyet gösterdiği alanların tümünde, müşteri odaklı çözümler üreterek “Müşteri Memnuniyeti” ni ilke edinmiş bir yaklaşımla hizmet sunmaktadır. BK-Giulini GmbH, 25 ülkede, 200’ ü aşkın şirket ile faaliyet göstermekte olup, yıllık cirosu 800 Milyon $’dır.

Türkiye ve Ortadoğu ülkelerindeki satış ve servisi ise  BK Giulini Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması ile sağlamaktadır.

BKG Water Solutions olarak ürün tedariği ve teknik servis hizmeti ile faaliyet göstermiş olduğumuz alanlar aşağıda belirtilmiştir:

  

BK Giulini GmbH İş birimleri ve Faaliyet Alanları:

 

BKG Water Solutions başta merkezi Ludwigshafen ve Ladenburg olmak üzere Almanya, Fransa ve Türkiye’de üretim tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca Almanya’da Ludwigshafen ve Düsseldorf’ta bulunan Ar-Ge laboratuvarlarımızda daha iyi performans elde etmek amacıyla ürünler ve yöntemler geliştirilmektedir.

 

Kapsamlı Ar-Ge imkanlarımız sayesinde, Türkiyede kendimize ait üretim tesislerimizde, geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra, her türlü özel uygulamayı kapsayabilecek ve su proseslerinizin etkinliğini en ekonomik ve uzun vadeli operasyonel güvenilirlik ile sağlayacak şekilde optimize etmeye yardımcı olacak, müşteriye özel çözümler sunabilmekteyiz.

 

Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Ürünler  |  Teknik Bilgiler  |  Linkler  |  Ä°letişim

Splas Su Sistemleri   Tel: 0(216) 471 03 05 (pbx)      Fax: 0(216) 471 01 17

Splaş Su Sistemleri Buradaki bilgiler hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz kaynak gösterilmeden kullanılamaz.